Naše služby

Cílem společnosti TART je nabídka komplexních služeb v oblasti boje proti korozi tak, aby zákazník mohl veškeré své problémy, požadavky a potřeby týkající se této problematiky řešit na jednom místě a z jednoho zdroje. Naše společnost není jen výrobcem a distributorem antikorozních materiálů. Díky dlouholetým zkušenostem s ochranou proti korozi, špičkovému technologickému zázemí a především díky týmu specialistů, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout také profesionální služby v oblasti boje proti korozi.

Exportní balení

Společnost TART nabízí komplexní řešení logistického procesu a to zejména společnostem, které realizují zahraniční obchod a jejich produkty vyžadují nestandardní balení a ochranu. Zajišťujeme exportní balení od počáteční analýzy, přes zabalení výrobku až po jeho transport. Samozřejmostí jsou poskytované garance.

Korozní poradenství

Jsou to především dlouholeté zkušenosti, které umožňují Cortec korozním specialistům poskytovat asistenci, pomoc či radu při řešení jakéhokoli problému s korozí. Stále častěji provádíme pro naše zákazníky komplexní analýzu korozního stavu jejich výrobních technologií a mnohdy i celých výrobních provozů.