Korozní poradenství

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti boje proti korozi mohou naši korozní specialisté poskytnout zákazníkům cenné rady při řešení jakéhokoli problému s korozí. Stále častějším požadavkem zákazníků je analýza korozního stavu jimi provozovaných výrobních technologií a mnohdy i celých výrobních provozů. Principem této analýzy je prověřit a zkontrolovat stávající stav a úroveň koroze v provozech dané společnosti a následně pak navrhnout způsob a stanovit postup nápravných nebo preventivních opatření k její eliminaci. Tímto lze předejít značným finančním ztrátám spojeným s pozdním řešením problémů a škod, které koroze může způsobit.Laboratorní testy produktů Cortec

Jsme také schopni vyvinout zcela unikátní produkt přímo podle konkrétních potřeb našich zákazníků. Tyto produkty vyvíjíme ve spolupráci s moderní výzkumnou a vývojovou laboratoří společnosti Cortec, která je certifikovaná normou ISO 17025. Kromě vývoje nových produktů je laboratoř zaměřena na každodenní provádění zkoušek a testů stávajících  produktů, aby byla dlouhodobě zachována vysoká kvalita veškeré produkce společnosti Cortec.

V oblasti korozního poradenství je také vysoce hodnocena přednášková činnost našich specialistů v rámci odborných konferencí, seminářů, případně výuky na renomovaných vysokých školách.

Máte-li jakýkoli dotaz ohledně boje proti korozi, neváhejte nás kontaktovat na cortec@tart.cz.

  


Společnost TART ve spolupráci s Výskumným centrem Žilinské univerzity uspořádala v pátek 9.10.2015 v Púchově odbornou konferenci pod názvem "Nové trendy antikorozní ochrany produktů během výrobního procesu a přepravy". Celodenní akce plná zajímavých přednášek a prezentací zakončená praktickou ukázkou balení se setkala s mimořádným ohlasem, její účastníci se poté odreagovali na bowlingu a večer strávili při cimbálové hudbě v místí kolibě.

Odkaz na program odborných přednášek zde.